http://1canadianantibiotics.com/
Bölge Hastanesi Yanı Bölge Plaza Cenk Eczanesi Üstü Kat: 1 No: 1 BATMAN - 0488 221 27 33 - 0546 221 27 33
0488 221 27 33
http://1canadianxpills.com/buy-cipro-online-cheap/
Anasayfa / Güncel / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Batman Fue Saç Ekimi Protez Danışmanlık Merkezi

Vizyonumuz :
Etik anlayışımız ile teknolojiyi takip ederek çalışmalarımızı sürdürmek ve öncü klinik olma yolunda ilerleyerek müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz:

Saç ekimi için bize başvuran siz Değerli konuklarımızın, taleplerine rehber olarak, tıp alanındaki son teknoloji, ağrısız, acısız biten tedavi yöntemlerimizi, alanında profesyonel sağlık ekibimiz ile sunarak sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek misyonumuzdur.

Amacımız:
Batman Fue Saç Ekim Merkezi ekibi olarak misafirlerimize kaliteli profesyonel ve güvenli ortamlarda hizmet sunabilmeyi Siz Değerli konuklarımız ile markamız arasında referansa dayalı, kalıcı sıcak bir bağ oluşturmayı amaçlıyoruz.

“Hasta Mutluluğu”, “Hasta Psikolojisi”, “Hasta Güvenliği”, “Sterilizasyon”, “Üstün Teknoloji”, “Saç Ekiminde Tıptaki Son Uygulamalara Verdiğimiz Önemle” 4/4 lük Hasta Memnuniyeti Prensibimizdir ve kalite anlayışımızın en önemli basamağıdır. Uygun fiziksel ortamlarda, son teknolojik olanaklarla ve üst düzeyde sterilizasyon önlemleri ile yurt dışına ve yurt içine dürüst fiyat politikası ile sağlık hizmeti sunulmakta, uluslararası standartlarda çalışma olanağı yaratılmaktadır. Batman Saç Ekim Merkezimizde, saç dökülmesinin tek çözümü olan saç ekimi deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Batman fue saç ekim merkezi henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen sac ekim geçmişi olan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle beraber çalışmaktadır.